New City wrażliwe na sztukę

8 grudnia 2015 roku, dzięki inicjatywie agencji Cheil Polska oraz wsparciu firmy Hines, w budynku New City odbył się wernisaż promujący akcję charytatywną „Wrażliwi na Sztukę”. Zarówno wernisaż, jak i sama aukcja mają na celu pomoc podopiecznym Fundacji EB Polska.

 

Podczas wydarzenia, do wzięcia udziału w licytacji zachęcali miedzy innymi Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz oraz ambasadorka Fundacji Magdalena Różdżka:
 

– Aukcja charytatywna Wrażliwi na sztukę powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych i pomagania innym. Całym sercem zachęcam do udziału w niej i wsparcia podopiecznych Fundacji EB Polska. Epidermolysis Bullosa to bardzo rzadka choroba. Dzieciom codziennie potrzebne są bandaże, plastry, opatrunki, środki do dezynfekcji skóry. Biorąc udział w akcji, możecie podarować bliskim oryginalny prezent, a rodzicom dzieci chorych na EB ułatwić codzienne życie z chorobą.
 

Wszystkie prace wystawiane na aukcji zostały stworzone przez pracowników agencji Cheil Polska, jednego z najemców budynku New City. Od 15 grudnia 2015 roku za pośrednictwem strony  internetowej wydarzenia http://wrazliwinasztuke.pl/ każdy może wziąć udział w licytacji. Do momentu zakończenia aukcji internetowej prace są wystawione na antresoli holu głównego w budynku New City przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie.
 

– Bez chwili wahania zdecydowaliśmy się wesprzeć naszego najemcę w przygotowaniu wernisażu zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i promocyjnym. Hines jako zarządca kładzie bardzo duży nacisk na jakość relacji z najemcą, a co za tym idzie wspieranie jego inicjatyw. Tym bardziej cieszy fakt, że już w pierwszych minutach trwania aukcji aktywność licytujących przerosła oczekiwania organizatorów. Serdecznie zapraszamy chętnych do obejrzenia wystawy w budynku New City otwartej dla wszystkich odwiedzjących do 15 grudnia 2015r. – powiedziała Karolina Kucharczyk, Dyrektor ds. Zarządzania Budynkami Biurowymi.