MSC przedłuża umowę i powiększa biuro w New City

Firma armatorska Mediterranean Shipping Company S.A. (MSC) to kolejny najemca, który przedłużył umowę wynajmu powierzchni biurowej w budynku New City na warszawskim Mokotowie. Obiekt należy do funduszu Hines Global REIT zarządzanego przez Hines Polska.

 

MSC jest wysoko wyspecjalizowaną linią kontenerową – drugim przewoźnikiem na świecie pod względem wielkości floty i pojemności przewozowej. Firma działa w 150 krajach świata, a swój oddział w Warszawie posiada od 2007 roku.
 

„Dobranie dodatkowej powierzchni w New City związane jest z intensywnym rozwojem naszej firmy na rynku polskim. Najwyższa jakość biura, bardzo dobre skomunikowanie, a także szereg udogodnień oferowanych najemcom New City, to główne powody, dla których zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy” – komentuje Maciej Ostrowski, kierujący oddziałem MSC w Warszawie.
 

W ostatnich miesiącach decyzję o pozostaniu w New City podjęły też m.in. spółki Havas Group oraz firma HDS.
 

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z przedłużenia umowy z MSC. Dokładamy wszelkich starań, aby firmy wynajmujące biura w New City pozostawały w nim jak najdłużej. Regularnie wprowadzamy dodatkowe udogodnienia i rozwiązania, które zwiększają efektywność budynku oraz komfort najemców” – mówi Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Projektu w Hines Polska.