Kolejne ekspansje w New City

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, podpisała kolejne porozumienia dotyczące ekspansji powierzchni z najemcami New City, biurowca zlokalizowanego przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie.

 

Pierwszym z najemców, który zdecydował się na rozszerzenie współpracy, jest polski oddział Cheil Germany GMBH – technologiczna agencja kreatywna i centrum produkcji cyfrowej będąca częścią Cheil Worldwide Inc., jednej z wiodących firm zintegrowanej komunikacji marketingowej na świecie. W New City firma obecna jest od 2012 roku. Dzięki ekspansji na dodatkowe 606 m kw. biuro Cheil Germany będzie zajmowało ponad 2200 m kw. powierzchni kompleksu.

 

Decyzję o ekspansji na kolejne niemal 250 m kw. powierzchni w New City podjęła także inna światowa marka – HAVI Logistics. Firma jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych w ponad 100 krajach. Od kilku lat w budynku New City mieści się Centrum Usług Wspólnych IT, które dzięki powiększeniu wynajmowanej przestrzeni, obecne będzie na 641,50 m kw. biurowca.

 

– W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania wszystkich najemców budynków zarządzanych przez Hines. Ogromną radość sprawia nam fakt, że prowadzone przez nas działania znajdują aprobatę wśród wieloletnich partnerów biznesowych – takich jak Cheil Germany i HAVI Logistics – którzy zdecydowali się na zacieśnianie współpracy i powiększanie biur w New Citypowiedziała Edyta Wołukanis, asset manager, Hines Polska.Wysoki standard oferowanej powierzchni i atrakcyjna oferta kompleksu utwierdzają nas w przekonaniu, że to nie koniec sukcesów i niebawem będziemy mogli mówić o kolejnych dodaje.