Havas Media Group przedłuża umowę najmu w New City

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, ogłosiła dziś, że Havas Media Group – wiodąca światowa grupa marketingu i komunikacji – przedłużyła umowę wynajmu 1500 mkw. w kompleksie New City w Warszawie. New City zlokalizowane jest przy ul. Marynarskiej 15 i należy do funduszu Hines Global REIT zarządzanego przez Hines Polska.


„Jakość powierzchni biurowej oraz profesjonalne zarządzanie New City współtworzą przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Kompleks oferuje naszej firmie optymalne warunki rozwoju, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować naszą działalność właśnie w tym miejscu” – komentuje Małgorzata Węgierek, CEO Havas Media Group.
 

Dodatkowo, firma armatorska Mediterranean Shipping Company (MSC) zwiększyła przestrzeń wynajmowaną w New City.
 

„Doskonała widoczność oraz unikatowa na Mokotowie dostępność kompleksu z trzech stron, pozwalająca na skrócenie dojazdu do pracy nawet o kilkadziesiąt minut, to najbardziej doceniane przez najemców zalety New City. Na atrakcyjność budynku wpływa także jego funkcjonalność, wysoki standard wykończenia oraz szeroki wachlarz udogodnień dla najemców, na które składają się m.in. klub fitness, kawiarnia, restauracja, sklepy oraz myjnia samochodowa. Cieszymy się, że niepowtarzalność New City doceniła także Havas Media Group czego wyrazem jest przedłużenia umowy najmu w naszym budynku” – mówi Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Projektu w Hines Polska.