Grupa DPS Polska wprowadzi się do New City

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, ma przyjemność poinformować o podpisaniu nowej umowy wynajmu powierzchni w kompleksie biurowym New City, zlokalizowanym przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie. Grupa DPS Polska zajmie ponad 870 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie. New City należy do funduszu Hines Global REIT, zarządzanego przez Hines Polska.

 

Grupa DPS Polska, w skład której wchodzą firmy DPS Software oraz DPS Systems, jest wiodącym dostawcą usług i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP/CRM  wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie przedsiębiorstwem. Firma wprowadzi się do kompleksu New City w I kwartale 2019 roku, a umowa wynajmu została podpisana na okres 8 lat. W procesie negocjacji Grupa DPS Polska była reprezentowana przez firmę Terra Investments.

 

„Przy wyborze nowej siedziby Grupy DPS Polska kładliśmy szczególny nacisk na dogodną lokalizację, umożliwiającą łatwy dojazd zarówno pracownikom, jak i partnerom biznesowym. Bliskość lotniska i trasy szybkiego ruchu to niewątpliwie jeden z atutów biurowej części Mokotowa. Zależało nam także na zapewnieniu naszym zespołom komfortowych warunków pracy, dlatego wybraliśmy przestrzeń o najwyższej jakości powierzchni biurowej oraz atrakcyjnym zapleczu handlowo-usługowym” – mówi Paweł Dziadosz, Dyrektor Generalny DPS Software.

 

„Kompleks New City na dobre wpisał się w krajobraz biznesowej części Mokotowa. Cieszymy się, że w naszym kompleksie swoje biuro otworzy wkrótce kolejna renomowana firma. Obecność Grupy DPS Polska to dowód, że New City doskonale odpowiada potrzebom liderów rynku, w tym również firm zajmujących się nowoczesnymi technologiami” – komentuje Edyta Wołukanis, Asset Manager, Hines Polska.