ECI przedłuża umowę najmu w New City

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, ogłosiła kolejne przedłużenie umowy w kompleksie New City, zlokalizowanym na ul. Marynarskiej 15 w Warszawie. Tym razem umowę najmu przedłużyła firma ECI S.A., która była deweloperem kompleksu New City.

 

ECI SA istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Od momentu powstania firma rozwijała się w sektorze nieruchomości komercyjnych. ECI SA jako inwestor działa w obszarze realizacji wysokiej klasy budynków biurowych w strategicznych lokalizacjach na terenie Warszawy oraz skomplikowanych baz logistycznych i przemysłowych. W ramach projektów wyjątkowych o charakterze wielofunkcyjnym firma zrealizowała również Centrum Wystawienniczo-Kongresowe. W roku 2008 roku powołano do życia ECI Skarbiec Real Estate FIZAN, obecnie ECI BPS Real Estate FIZAN. Działalność funduszu obejmuje inwestycje w obszarze nieruchomości komercyjnych.
 

„Dla ECI SA był to naturalny wybór, aby przedłużyć umowę najmu w kompleksie New City, mając na uwadze łatwy komunikacyjnie dostęp do budynku, jakość powierzchni biurowej jak i usług oferowanych w ramach kompleksu, który był jednym z naszych flagowych projektów. Dużą wagę również przywiązujemy do standardu zarządzania nieruchomością oferowaną przez firmę Hines, jak i cenimy sobie również naszą dotychczasową współpracę z firmą Hines” – mówi Henryk Bilski, Kierownik ds. komercjalizacji w ECI S.A.
 

„Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzyła nas firma, która wybudowała budynek New City. Dokładamy szczególnych starań, aby świadczyć usługę zarządzania na najwyższym poziomie, a także stale poszerzać ofertę udogodnień i rozwiązań przydatnych najemcom. Docenienie tego faktu przez tak doświadczonego dewelopera i inwestora jak ECI traktujemy jako szczególne wyróżnienie” – mówi Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Zarządzający w Hines Polska.