Dwóch wieloletnich najemców na dłużej w New City

Decyzję o przedłużeniu umowy na kolejne 4 lata podjęło Europejskie Centrum Inwestycyjne SA (ECI SA). ECI SA istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Jako inwestor działa w obszarze realizacji wysokiej klasy budynków biurowych, baz logistycznycha także projektów mieszkaniowych i wielofunkcyjnych. ECI SA ma swoją siedzibę w kompleksie od 2010 roku, obecnie zajmuje 720 mkw. powierzchni biurowej.

 

Na przedłużenie umowy na kolejne 3 lata i powiększenia powierzchni biurowej zdecydowało się również warszawskie biuro Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o. – jeden z największych morskich przewoźników kontenerowych na świecie. Po powiększeniu swojego biura od sierpnia 2018 roku, Hapag-Lloyd Polska będzie zajmować 178 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie New City.

 

„Kompleks New City charakteryzuje doskonała ekspozycja, wysoki standard nowoczesnych powierzchni biurowych i przestrzeni wspólnych, atrakcyjna oferta lokali handlowo-usługowych a także profesjonalne zarządzanie. Jesteśmy dumni, że kolejni wieloletni najemcy podejmują decyzje o dalszym rozwijaniu swoich struktur w naszym kompleksie” – komentuje Edyta Wołukanis, Asset Manager, Hines Polska.