BikeDAY w New City, czyli dwa kółka dla wszystkich.

Profesjonalny serwis rowerowy, gry i konkursy z nagrodami, testy różnego rodzaju rowerów i możliwość spróbowania swoich sił na profesjonalnym trenażerze. To wszystko w piątek, 23 czerwca czeka najemców  kompleksu New City.

 

W dniu 23 czerwca Hines, we współpracy z firmą Bike2Box po raz trzeci organizuje BikeDAY. Wydarzenie ma na celu zachęcić jak największą liczbę osób do wybierania roweru jako alternatywnego środka transportu do miejsca pracy.

Na terenie kompleksu New City będzie dostępny między innymi profesjonalny, darmowy serwis rowerowy. Każdy, kto przyjedzie tego dnia do pracy na rowerze będzie mógł zostawić swoje dwa kółka do przeserwisowania, a także uzyskać porady specjalistów w zakresie konserwacji roweru.

Przez cały dzień będzie można wziąć również udział w kursie pierwszej pomocy prowadzonym przez ratownika medycznego tuz obok strefy testów.

 

Wydarzenie rozpoczyna się już o godzinie 8:30. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Na miejscu będzie można spróbować swoich sił na różnego rodzaju rowerach. W ramach konkursu będzie można wziąć udział w wyścigu kolarskim na trenażerze. 5 minut na tym urządzeniu pozwoli w pełni zapomnieć o pracy i odstresować się w piątkowe popołudnie.